Havenrijk – Lunch voor Groepen vanaf 15 Personen

Lunch vanaf 15 personen

Lunch voor groepen vanaf 15 personen

Voor groepen groter dan 15 personen biedt Havenrijk een heerlijke selectie lunchmenu’s voor een ontspannen middag aan het water. Geniet van een smakelijke 2- of 3-gangen lunch, met gerechten bereid van dagverse ingrediënten.

Bekijk onze Lunchmenu's

Lunchmenu 2-gangen – €25,50 p.p.
Begin uw lunch met een smaakvolle dagsoep, gevolgd door een keuze uit wit of bruin brood, belegd met een van onze heerlijkheden: carpaccio, knapperige kroketten, hummus met feta (v) of gerookte zalm.

Lunchmenu €28,50 p.p.
Begin uw lunch met een smaakvolle dagsoep. Daarna krijgt een uitgebreid gevulde etagère met focaccia’s met carpaccio, zalm en hummus. Wraps met kip en pesto, groene salade en gyoza’s en torpedo garnalen. 

Optioneel:
Voeg een feestelijk tintje toe met een glas bubbels voor €4,50 per persoon.

Onze groepslunches zijn perfect voor familie-uitjes, bedrijfsbijeenkomsten of andere feestelijke gelegenheden. Reserveren kan eenvoudig via onze website of telefonisch.

Contact

Reserveren? of meer informatie?

Vul het formulier in en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met op.